Logo

Opel kadet 1.6 Plin atest

Број на оглас: 2386886 | Објавен на: 27.04.2017, 18:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Kadett

Година: 1985

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 20000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Златна

Регистрација: Македонска

Цена: 600 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


opelot e vo odlicna sostojba ima mala korozija samo na zadni polumeseci !! gumi solidni mehanicki e odlicen nema nikakvi zabeleski pali vozi , registriran , kruzna plinska boca , centralno so dalinsko

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 ------

Потврден огласувач