Logo

###MENUVANJE NA DISPLAY ZA AUDI####

Број на оглас: 2387546 | Објавен на: 25.06.2018, 09:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A6

Година: 2001

Гориво: Дизел

Менувач: Рачен

Каросерија: Останато

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2017

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


NOV DISPLAY

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 ilija

Потврден огласувач