Logo

AUDI A3

Број на оглас: 2387937 | Објавен на: 28.03.2017, 20:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A3

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Цена: 4.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vo odlicna sostojba sekogas servisirano na vreme bez nitu edna zabeleska zvonete na ovoj broj 070 606 336 dolniot ne zvoni

 Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

 dragan