Logo

215-55-16 mishelin 4 kom

Број на оглас: 2388282 | Објавен на: 25.03.2017, 19:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.800 МКД Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


se prodavaat gumi mishelin so dobra sara 5 mm

 Скопје    Општина: Илинден

Прати Е-Маил

 BMW

Потврден огласувач