Logo

LG G2 mini

Број на оглас: 2388297 | Објавен на: 27.04.2017, 12:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: LG

Модел: G2 mini

Боја: Black

Интерна меморија: 8 GB

РАМ меморија: 1 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 4.000 МКД Цената не е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava LG G2 mini LTE full paket,super zacuvan,kupen vo Makedonija

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Ratko

Потврден огласувач