Logo

hitno hitno prodavam kuka vo centarot na stip

Број на оглас: 2388363 | Објавен на: 20.03.2017, 23:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 50

Број на спратови: -1

Греење: Друго

Дворна површина: 10

Цена: По Договор

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


prodavam kuka vo centarot na stip odma pozadi vanco prke skoloto kukata javete se hitno e ke se dogovorime okolu cenata

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 edita