Logo

Akcija plati 2 dobij 3 proizvodi

Број на оглас: 2388499 | Објавен на: 14.02.2017, 09:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 898 МКД

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Ослабување и Исхрана

Вид на оглас: Се продава


💞💓За Денот на вљубените Slim Line Club спреми големо изненадување за вас!!!💞💓
Искористете ја оваа единствена можност САМО за денот на вљубените да ги добиете SLC PureSkin Multi Peptide Mask + Slimline Acai Berry 1/12 + SLC Advance капсули по специјална цена од 898 Денари, наместо 1968 Денари!
Нарачај Веднаш :077-533-219

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 BILJANA

Потврден огласувач