Logo

LADA NIVA 1.7

Број на оглас: 2388521 | Објавен на: 24.04.2017, 14:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Lada

Модел: Niva

Година: 1998

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 75000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Цена: 2.000 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


INFORMACII NA TEL 075 373 001 Marjan
Prodavam Lada Niva 1.7 vo odlicna sostojba bez nikakvi zabeleski vgraden plin bez ates registrirana cela godina so novi gumi
INFORMACII NA TEL 075 373 001 Marjan
INFORMACII NA TEL 075 373 001 Marjan
INFORMACII NA TEL 075 373 001 Marjan

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Ace

Потврден огласувач