Logo

АЛФА РОМЕО

Број на оглас: 2388872 | Објавен на: 18.03.2019, 10:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Alfa Romeo

Модел: Alfa 147

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2018

Сила на моторот: 120 kw / 163 ks

Цена: 3 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Се продава Алфа Ромео произведена 2007 година во екстра состојба. Максимално зачувана како надворешно така и внатре со направен комплетен сервис на подвозјето со два оригинални клучеви.

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 zlatko

Потврден огласувач