Logo

iphone 7 i 6s.....skoro novi

Број на оглас: 2388907 | Објавен на: 09.05.2017, 17:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Apple

Модел: iphone 7 i 6s

Цена: 400 €

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Telefonite se kako novi..mnogu mallce vreme se koristeni..ajfon 7 600eu ajfon 6s 400eu..ajfon 5 110eu...ajfon 5c120eu..samsung S4 9515 120eu samsung galaxi alfa 160 eu.

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 nasi

Потврден огласувач