Logo

Бришам грешки ABS i AIRBAG на VW,AUDI,SEAT,SKODA...

Број на оглас: 2388959 | Објавен на: 13.04.2017, 16:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 100 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Поправка инструкции, Книги

Вид на оглас: Се продава


Ако имате грешки во компјутерот на автомобилот од типот AIRBAG или ABS истите ги бришам.Се однесува само за возила од VW,ФОЛКСВАГЕН и AUDI,АУДИ групацијата тука спаѓаат се разбира SEAT,СЕАТ И SKODA,ШКОДА.

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 Jovce