Logo

Бараме стан во централното подрачје

Број на оглас: 2389085 | Објавен на: 14.02.2017, 13:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 1

Квадратура: 47 m²

Греење: Друго

Спрат: 2 кат

Цена: 50 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се бара за изнајмување


Бараме стан во централното подрачје на Пробиштип, мал,функционален,наместен, за сместување на една особа ,од 23.02 до 10.05.2017
071/306-250

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 Igor