Logo

Samsung galaxy s5

Број на оглас: 2389146 | Објавен на: 20.03.2017, 22:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: galaxy s5

Цена: 10.000 МКД Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


prodavam samsung galaxy s5 tell e maksimalno zacuvan sleduva so orginal polnac kutija i slusalki ..
inf - 076 476 276 vlatko

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 ////////

Потврден огласувач