Logo

SE PRODVA ODLICEN SKUTER 50CC 4T

Број на оглас: 2389896 | Објавен на: 26.03.2017, 22:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 340 € Цената е фиксна 350 €

Категорија: Моторни Возила / Мопеди(под 45km/h)

Вид на оглас: Се продава


SKUTEROT E MNOGU DOBAR SE ISPRAVNO, PALI NA KURBLA I DUGME, EDNOSTAVNO BEZ MANA.
REGISTRIRAN I OSIGURAN

 Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Mile

Потврден огласувач