Logo

masinki invertar poloven germanski

Број на оглас: 2389900 | Објавен на: 09.07.2018, 21:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 50 €
Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / За Фризерски салони/Козметичка нега

Вид на оглас: Се продава


prodavam masinki profesionalni moser germanski I invertar za zenski frizer

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 pance

Потврден огласувач