Logo

SE PRODAVA DOBRA MASINA OD KINESKI SKUTER 150 CC

Број на оглас: 2389902 | Објавен на: 26.03.2017, 22:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.500 МКД

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори/мопеди и Опрема / Резервни делови / Мотори

Вид на оглас: Се продава


MASINATA E DOBRA, KOMPRESIJA ODLICNA, NE TROSI MASLO. NEMA POTREBA NISTO DA SE PRAVI SAMO FALI KURBLA. IMA ISPRAVEN ALANSER.

 Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Mile

Потврден огласувач