Logo

Se prodava Golf 5 1.9 TDI 77 kw kraj 2006 godina

Број на оглас: 2390089 | Објавен на: 20.03.2017, 20:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 1998

Гориво: Дизел

Километри: 0

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2017

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 2.800 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Pesat 1998 godina tdi 90 kona mnogu cuvan...Moze zamena .za povege informaci na telefon 070598246

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 UAZ

Потврден огласувач