Logo

1.9 tdi full oprema

Број на оглас: 2390359 | Објавен на: 25.04.2017, 22:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Galaxy

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Цена: 3.800 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


kolata e registritana do 19-10-2017 so novi zimski gumi solidno zacuvana mozna e zamena za pomalo vozilo so realni ceni

 Кратово

Прати Е-Маил

 oliver

Потврден огласувач