Logo

Baram rabota / Kerkoj pune

Број на оглас: 2390369 | Објавен на: 24.03.2017, 09:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Категорија: Општи работни места

Пол: Машко

Образование: Основно+ Професија

Возачка дозвола: Немам

Познавање на јазици: Не е важно

Компјутерски вештини : Доволни

Цена: По Договор

Категорија: Вработување / Барам работа

Вид на оглас: Се продава


Baram bilo sto samo rabota
Kerkoj cfar do lloj pune

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 M/A