Logo

Se prodava kuka

Број на оглас: 2390376 | Објавен на: 23.02.2020, 10:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 6

Квадратура: 200 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Нема

Дворна површина: 2000 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Нова

Опрема: Празен

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: 2

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Запад

Адреса: Novo Selo

Цена: 2 €
Цената е фиксна

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava kuka na patot Skopje-Kumanovo vo Novo Selo
Inf 075 850 208

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 dejan

Потврден огласувач