Logo

Високи маси за кафич, дискотека

Број на оглас: 2390419 | Објавен на: 19.03.2019, 05:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.200 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Настани, Ноќен живот, Изложби / Кафулиња

Вид на оглас: Се продава


Високи маси погодни за кафичи дискотеки барови пабови. 18 броја

 Гевгелија    Општина: Богданци

Прати Е-Маил

 Dejan

Потврден огласувач