Logo

Gumi 11/2/28

Број на оглас: 2390653 | Објавен на: 19.04.2017, 07:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.000 МКД Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


1000 denari parce

 Берово    Општина: Пехчево

Прати Е-Маил

 VLATKO

Потврден огласувач