Logo

WV Touran

Број на оглас: 2390708 | Објавен на: 23.04.2017, 14:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Touran

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Цена: 55 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Touran 2.0 tdi 136 konja 7 sedishta vo mnogu dobra sostojba so izvrsen servis rebrast komplet doneseno od svajcarija

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Dzeljo

Потврден огласувач