Logo

moze zamena za traktor

Број на оглас: 2390755 | Објавен на: 20.03.2017, 13:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 6.600 € Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


se prodava opel vivaro 2.0 cdti 2007 god moze zamena za traktor so kabina nad 50 ks kombeto e vo perfektna sostojba smeneto ulje i filtri

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 Vlatko

Потврден огласувач