Logo

IPTV (Интернет Телевизија)

Број на оглас: 2391195 | Објавен на: 18.05.2018, 08:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 100 €
Цената не е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Домашно кино

Вид на оглас: Се продава


НАЈДОБРАТА ТЕЛЕВИЗИЈА НА БАЛКАНОТ!

Доколку имате Smart TV, не ви е потребен уредот кој е на сликата и во тој случај важи доленаведената цена
Цената важи за период од 1 година.

За дополнително инфо. јавете се.


Целиот пакет кој го нуди
MaxTV, Boom TV, Sky Italia, Sky Germany, Sky UK, DigitAlb, Tringи многу други...

Над 1500 канали, поголем дел во HD резолуција.

Достапни во секое време, јавете се за дополнителни информации.

 Дебар    Општина: Дебар

Прати Е-Маил

 /

Потврден огласувач