Logo

honda cbr

Број на оглас: 2391351 | Објавен на: 24.03.2017, 20:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Honda

Вид: Спортски

Година: 2008

Модел: cbr

Километри: 30000

Цена: 6.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


Se prodava HONDA CBR 600RR 2008god registriran do 12mesec napraven kompleten servis smenet filter za vozduh novi gumi kontakt078-220-683

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 dragan