Logo

4×4 jeep cheroke 4.0 delovi

Број на оглас: 2392040 | Објавен на: 03.12.2020, 15:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Jeep

Модел: Cherokee

Година: 1996

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 25000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Црна

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 31 kw / 42 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Delovi za 4.0/ 5.2/ 3.1/ 2.5 imam skoro safe shot vi treba

 jeep

Потврден огласувач