Logo

Plac vo Centar na Radovis 434m2

Број на оглас: 2392257 | Објавен на: 21.07.2018, 11:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 434 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 46 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Placot e na ekstra lokacija.pozadi goso pandeto vidi na mapa Dva vleza dve markici struja vodovod dozvola za gradba 434 m2 cist imoten list

 Радовиш    Општина: Радовиш

Прати Е-Маил

 Vasko

Потврден огласувач