Logo

Stara kuka vo centar!

Број на оглас: 2392778 | Објавен на: 15.04.2018, 13:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 120 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Нема

Дворна површина: 250 m²

Тип на домот: Останато

Состојба: Стара

Опрема: Празен

Број на балкони: Нема

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Нема

Ориентација: Запад

Адреса: Karposeva

Цена: 22.000 €

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam stara kuka vo centar , so markica za gradba, 120 kvadrata plateni komunalii.

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 nikola

Потврден огласувач