Logo

Komplet za merenje kompresija

Број на оглас: 2392880 | Објавен на: 16.03.2017, 17:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Останато

Вид на оглас: Се продава


Kompletot e nov neupotrebuvan.

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 Saso