Logo

Se prodava yugo 55 reg super

Број на оглас: 2392923 | Објавен на: 16.02.2017, 21:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Yugo

Модел: 55

Година: 1991

Гориво: Бензин

Километри: 10000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Цена: 380 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Yugoto e pali vozi motor ubaf menac 5 brzini servis napraen akomulator pod garancica kuka i dr mozi zamena za pogolemo vozilo GlA za GlA pozzz

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Bbbb