Logo

VW Volkswagen caddy pikap

Број на оглас: 2393234 | Објавен на: 28.03.2017, 22:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Caddy

Година: 1999

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Останато

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Цена: 1 € 2 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


kolata e vo odlicna sostojba
4 novi gumi pred 2 meseci kupeni
servisiran i registriran do 8 mesec 2017

poveke informacii 078 202 914

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 ivan