Logo

Se prodavaat zadni amortizeri

Број на оглас: 2393496 | Објавен на: 21.04.2017, 19:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Tип на делови: Амортизација Амортизери

Цена: 1.000 МКД Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat zadni amortizeri za astra G neisteceni vo ispravna sostojba.

 Скопје    Општина: Гази Баба

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач