Logo

Hyndai Getz 1.3i Benzin/Plin

Број на оглас: 2393947 | Објавен на: 25.03.2017, 14:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Hyundai

Модел: Getz

Година: 2004

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Цена: 2.000 € Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Full Oprema,Servisiran,Novi Gumi zimski,Nov Akumullator Zelen Karton .Moze i zamena so moja doplata.
---Cenata e Fiksna---
Tel: 075-369-051

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 TONi

Потврден огласувач