Logo

Se prodava wv touran 1.9 tdi 2006 god

Број на оглас: 2393974 | Објавен на: 24.03.2017, 15:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Touran

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Цена: 1 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava touran 1.9dti 7mesec 2006 godina.Donesen od germanija I registriran na mk tabli Celia godina od oprema ima ABS,elektrika na stakla, ESP, klima tronik, greaci na sedista, euro kuka,tempomat,bord kompjuter, 10 airbezi I dr,ne e kupen od placevi.90ks 6 brzini mnogu ekonomicen Garazirano !!!!

076/700-217
PERO

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 Stavre