Logo

ZEMJODELSKI MASINI

Број на оглас: 2393983 | Објавен на: 30.03.2017, 15:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


IMT 539-1990
IMT 539-1992
BEOGRATSKI PLUGOVI 755
VINICKI PLUGOVI
zadno staklo za imt 539
KABINA ZA 533-539

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 LJUPCO

Потврден огласувач