Logo

Bandasi bandazi 24 za traktor BUCHER

Број на оглас: 2394068 | Објавен на: 17.02.2018, 14:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.500 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Odlicna sostojba i vnatresni gumi 12.4.24 za niv po cena od 700 denari.

 Берово    Општина: Пехчево

Прати Е-Маил

 VLATKO

Потврден огласувач