Logo

ПРСКАЛКА ЗА ОВОШЈЕ И ЛОЗЈЕ

Број на оглас: 2394263 | Објавен на: 14.06.2019, 23:45
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 350 €
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Градина / Градинарски алат и машини

Вид на оглас: Се продава


ПРСКАЛКА ЗА ПРСКАЊЕ ОВОШЈЕ И ЛОЗЈЕ, СО ДВА ИЗВОДА, ЦРЕВО 30 МЕТРА И ШТЕКА ЗА ПРСКАЊЕ, КАПАЦИТЕТ 350 ЛИТРА


  Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

  Jovanco Medarski

Потврден огласувач