Logo

Elektronska Cigara Umrella Istick X Mode 60w

Број на оглас: 2394612 | Објавен на: 21.04.2017, 15:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.200 МКД Цената не е фиксна 2.800 МКД

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Цигари и Прибор за пушење

Вид на оглас: Се продава


Prodavam nova elektronska cigara X mode 60w so I Just 2 Mini rebuildable atomizer. Cenata e (2800den)

Samo modot 2200den, -mod + baterija 2500,

Podetalni informacii na eMail

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 Lensoman

Потврден огласувач