Logo

Golf 3 Bandasi

Број на оглас: 2394671 | Објавен на: 26.03.2017, 08:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 100 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Bandasite odgovara na Golf 3
Opel Astra Vektra Korsa Tigra

Огласи од: Drmon

Drmon

Демир Хисар

Станете Премиум член

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Drmon

Потврден огласувач