Logo

Prodavam kuka - stan na super lokacija

Број на оглас: 2395173 | Објавен на: 21.11.2017, 10:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 6

Квадратура: 105 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Дрва

Дворна површина: 200 m²

Цена: По Договор

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam kuka vo centarot na mak brod nad policiskata stanica cist imoten list I smetki so rekonstruiran pokriv pred nekolku godini. Cedo mob: 070-651-590

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 Cedo