Logo

Bandazi 15 ki so gumi vw polo lupo golf

Број на оглас: 2395217 | Објавен на: 24.04.2017, 11:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 140 € 230 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Odlicni bandazi orginal vw... gumite se PRODADENI. se prodavaat samo bandazite. Fiksno!

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 oglasi

Потврден огласувач