Logo

Bmw 320D

Број на оглас: 2395388 | Објавен на: 20.03.2017, 21:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 320

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Bmw 320D
2006/07
Klimatronic
Komandi na vollan
Radio Aux
Kozha
Fellgi 19 ot M-Paket
Servisirano smeneto sve
160.000KM
Mozhe zamena

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 Dino

Потврден огласувач