Logo

Prodavam masina za sienje SINGER

Број на оглас: 2395401 | Објавен на: 21.05.2017, 19:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.000 МКД
3.500 МКД

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Текстилна индустрија

Вид на оглас: Се продава


Masinata e vo odlicna sostojba i e malku koristena. Za poveke informacii ve molam kontaktirajte me.

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 Petar

Потврден огласувач