Logo

SEKIRA 'JEEP"

Број на оглас: 2395430 | Објавен на: 19.03.2019, 22:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.500 МКД

Категорија: Спортска опрема и активности / Лов / Пукање / Справи / Опрема

Вид на оглас: Се продава


SEKIRA 'JEEP"
-IDEALNA ZA KAMPUVANJE,LOV,RIBOLOV I DRUGI PRIRODNI AKTIVNOSTI
-VO KOMPLET SO DVE FUTROLI
-TEZINA :600 gr.

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Oglasuvac

Потврден огласувач