Logo

ОВОШНИ САДНИЦИ

Број на оглас: 2395456 | Објавен на: 16.03.2019, 18:44
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1 €

Категорија: Продавници, Трговија / Градина, Хортикултура

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат овошни садници.

Kајсија сорти:
- Аурора
- Ерли Дивајнт
- Мраморна
- Харкот

Слива сорти:
- стенлеј

Круша сорти:
- јунска убавица
- етруска
- гиотова
- санта мариа
- кристали
- вилјамовка
- харолд свит
- пакамс триумф
- кантарка


Тел. 075 231 014

  Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

  Aleksandar Donevski

Потврден огласувач