Logo

FIAT SCUDO 1.6DIZEL 146000 KM ORGINAL UVOZ SVAJCARIJA

Број на оглас: 2395553 | Објавен на: 22.06.2017, 15:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 6.900 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


prodadenooooooooooooo
VOZILOTO E UVEZENO OD SVAJCARIJA
SERVISNA KNISKA ORGINAL 146000 KM
PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA
PROIZVEDENO 12 2007 GODINA
MNOGU CUVANO
PRVA FARBA
NEMA NISTO FARBANO PO VOZILOTO
PERFEKTEN MOTOR
NOVO ULJE I NOV FILTER
SUV MOTOR ORGINAL KM 146 000
SO SERVISNA ISTORIJA KNISKA
PERFEKTNI GUMI 215 65 16 C PIRELI
MOZE PROVERKA KADE STO SAKATE OVLASTEN SERVIS NA KOMPUTER NA TEHNICKI KADE STO SAKATE
MOTOR 1.6 MULTI JET MNOGU DOBAR I EKONOMICEN MOTOR KOJ GO IMA VO MNOGU VOZILA NA PRIMET
VO PEZO CITROEN FIAT FORD MAZDA 3 STO NOSAT 1.6 DIZEL
OD OPREMA IMA
2 еднокреветни седишта напред
3-точка појаси на сите места
4 диск сопирачки
менувач со 5 брзини
простор се заклучува ракавица
на воздушни перничиња за возачот
Анти-блокирачки систем за сопирање (ABS)
Помош при кочење (BAS)
дигитален aM
бројач на вртежи
Електрични предни прозорци
Електрични огледало со одмрзнување
Возачкото седиште подесиви по висина
Крило задни врати со прозорци
прилагодлив волан
Заден фар за магла
оксидација катализатор
Шофершајбна бришачи со интервал
Лизгачка врата во ред со прозорец
заштита од странични лајсни
Шибер центар прозорец
серво волан
ткаенина опрема
Tripmeter
солидна боја
мерач на температура на вода
електронскиот имобилизатор
Влегување без клуч
Дополнителната опрема

3 предните седишта
Воздушни перничиња за возачот и совозачот
Патнички двојното седиште
Фиксни странични прозорци

MNOGU EKSTRA VOZILO UVERETE SE SAMI I ZAMENA NE ME INTERESIRA

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 007

Потврден огласувач