Logo

SELEKTOR ZA ZITNI KULTURI

Број на оглас: 2395584 | Објавен на: 27.06.2018, 20:49
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 3.700 €
Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Вид на оглас: Се продава


prodavam selektor za zitni kulturi profesionalen so 3 silosi MOZI I ZAMENA SO AVTOMOBIL PRODADEEEN

  Прилеп    Општина: Кривогаштани

Прати Е-Маил

  borce

Потврден огласувач