Logo

**NOVI I POLOVNI GUMI**I BANDAZI***

Број на оглас: 2395864 | Објавен на: 01.04.2020, 11:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 22 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Гуми и Бандажи

Вид на оглас: Се продава


***NOVI*/*POLOVNI**GUMI**/**BANDAZI**
inf: PON /// SAB
09 /// 19 h

Avto gumi i gumi za motori razlicni marki dimenziii i ceni info na tel... 078 945 535 (viber)

celicni bandazi 13inci GM opel Corsa.... 13inc volkswagen ...13 inc peugeot... 14inc peugeot... 15inc bmw

AVTO Gumi dimenzii;
145/70 R13
145/80 R13
155/80 R13
155/70 R13
165/65 R13
175 65 R13
195/60R15
195 60 R16C

GUMI ZA MOTORI I SKUTERI 10**12**.13**16***17**18**21 KI POLOVNI I NOVI
Gumi za motori sledni dimenzii;
3.00 -10
3.50 -10
110/70-10
120/70-10
110/70 -11
110/70 -12
120/70 -12
130/70 -12
130/60 -13
140/60 -13
160/80 -15
90 /90 - 21
2.75 r 18 .....3.00 r 18.....3.50r18....80-100-r21 kros.. i mn dr dimenzii...
Bandazi za skuteri...10 ..12...13..

 Кочани    Општина:Чешиново

Прати Е-Маил

  (O) (O)◼◼(O) (O)

Потврден огласувач