Logo

RENAULT KANGO 1.4 ZA DELOVI

Број на оглас: 2395906 | Објавен на: 18.06.2018, 09:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


reno kango delovi 1.4 benzin se sto vi treba doneseno vozejki od svajcarija telefon za kontakt 072539225 i 078239225 igor

 Струмица    Општина: Босилово

Прати Е-Маил

 KOLA

Потврден огласувач